jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۳۷۱۶   ۲۷ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

در شماره 667 ضمیمه «قاب کوچک» -که دیروز همراه با روزنامه جام‌جم منتشر شد- سراغ موضوع مهاجرت برخی اهالی فرهنگ و هنر به شبکه‌های خارجی رفتیم.

در این پرونده 8صفحه‌ای سعی داشتیم به بهانه مهاجرت مزدک میرزایی به ابعاد مختلف مهاجرت این گزارشگر ورزشی و شرایط مهاجران قبلی بپردازیم. مطالب پرونده یاد شده شامل سوابق مزدک میرزایی، قراردادهای پرسود این گزارشگر با صدا و سیما، بررسی حقوق شبکه‌های فارسی زبان خارجی به کارکنانشان، واکنش دکتر میرباقری به مهاجرت مزدک میرزایی، شرایط وخیم مهاجران قبلی که در شبکه‌های خارجی فعال شدند، حامیان مالی سعودی شبکه‌ ایران‌اینترنشنال و... است. در بخشی از گزارش ابتدایی این پرونده، ضمن مقایسه اعتبار شبکه‌های مختلف خارجی و حقوق و مزایایشان به سراغ حقوق احتمالی مزدک میرزایی در شبکه ایران‌اینترنشنال رفتیم و از آنجا که این شبکه اصالت و اعتبار خاصی ندارد، نتیجه گرفتیم نسبت به سایر شبکه‌ها، حقوق بسیار بیشتری به کارکنانش می‌پردازد تا آنها را جذب و حفظ کند. در نهایت بر اساس اطلاعات موثق، حقوق این گزارشگر حدود 75هزار پوند تخمین زده شده است.
متاسفانه دیروزبرخی کانال‌های تلگرامی بدون اشاره به مقدمه گزارش یاد شده با بریدن بخشی از مطلب، محتوا را به شکلی انتشار دادند که باعث برداشت‌های نادرستی شد. این اتفاق بهانه‌ای بود تا با توضیح دیگر بخش‌های پرونده و گزارشی که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد، مخاطبان گرامی را به خواندن کامل پرونده دعوت کنیم تا از قضاوت‌های غلطی که ممکن است با خواندن بخش کوچکی از مطلب رخ دهد، جلوگیری کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر
سلبریتی‌ زده نیستیم

مژده لواسانی، مجری «بسته پیشنهادی» از ویژگی‌های برنامه‌ای می‌گوید بعد از مد‌ت‌ها با آن به تلویزیون بازگشته است

سلبریتی‌ زده نیستیم

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها