Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی دولت کد خبر: ۱۲۱۶۸۱۹ ۲۰ تير ۱۳۹۸  |  ۱۱:۴۴

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب و اینکه یکی از موارد مهم و قابل تاکید ایشان، مقاومت است گفت: ما هر چه داریم و اسلام هرچه دارد همه از مقاومت است.

هرچه داریم از مقاومت است

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، آیت الله احمدجنتی صبح امروز و در ششمین جلسه مشترک هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با کمیسیون‌های داخلی دوره پنجم، با تبریک دهه کرامت اظهار کرد: اعضای خبرگان باید عارف به زمان باشند و عنوان خبرگیت خود را با قابلیت معرفت و شناسایی از وضع زمان نشان دهند.

وی خطاب به حاضران در جلسه افزود: باید وضعیت حال خود را در نظر بگیریم و نقاط ضعف و قوت، چالش‌ها و مسائل داخلی و خارجی را همواره مرور کنیم.

آیت الله جنتی بیان کرد: با همه وجودم از مقام معظم رهبری تشکر می‌کنم، چرا که ایشان مسائل را از جهات گوناگون تصدی می‌کنند و کاملا مراقب اوضاع هستند و تمام قدرت شان را برای هدایت مسئولان، برخورد با دشمنان خارجی و برخورد با فساد‌های داخلی وهدایت همه نیرو‌ها را بکار می‌گیرند.

وی عنوان کرد: هرچه از عزت و عظمت در مقابل دشمن داریم به برکت راهنمایی‌ها و هدایت‌های مقام معظم رهبری است، قبل از ایشان هم که امام راحل بودند که مقام معظم رهبری، خلف صالح ایشان هستند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری خصوصا در سخنرانی روز ١٤ خرداد و مواقع اخیر یادآورشد: یکی از موارد مهم و قابل تاکید ایشان، مقاومت است. ماهرچه داریم و اسلام هرچه دارد همه از مقاومت است. برای حفظ و نگهداری ارزش‌ها دشمن خیلی تلاش می‌کند که ما را به زمین بزند نگذارد عدالت و اسلام و توحید رشد کند، از این رو از اول تاریخ دنیا تاکنون مبارزه خق و باطل بوده است و تازگی هم ندارد.

رئیس شورای هاهنگی تبلیغات اسلامی اضافه کرد: امروز هم که با مسئله دشمنی‌های دیوانه وار آمریکا و کشور‌هایی که خیلی کمتر از آمریکا نیستند ولی آمریکا دشمنی خود را بیشتر نمایان می‌کند.

وی افزود: پیروزی‌های بسیار خوبی تاکنون داشته ایم و دشمن هم از این پیروزی‌ها ناخرسند است. همان پیروزی‌هایی که سیاست‌های دشمن را در عراق، سوریه و در یمن خنثی کرد و در این کشور آن‌ها را به شکست وامی دارد.

دبیر شورای نگهبان گفت: همه این پیروزی‌ها به خاطر مقاومت است، یعنی بالاخره این راه هموار نیست و باید باهمت راه را در پیس گرفت و این مقاومت‌ها همه جاخود را نشان داده و هزینه هایش را هم تقبل کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
والدین نگران و مدیران مستاصل

والدین نگران و مدیران مستاصل

شیوه تصمیم‌گیری درباره نحوه بازگشایی مدارس در سال‌ تحصیلی جدید و البته نوع ابلاغ این تصمیم نشان داد مسؤولان دولتی اصولا خودشان در این زمینه دچار سردرگمی بودند و سوال بزرگی که مطرح می‌شود، این است دولتی که نمی‌تواند درباره نحوه آغاز سال‌تحصیلی تصمیم بگیرد، چگونه می‌تواند برای مسائل مهم‌تر کشور تصمیم‌گیری کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر