jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۱۴۹۲۹   ۱۱ تير ۱۳۹۸  |  ۰۸:۲۳

بازیکنان پرسپولیس در اقدامی عجیب و سوال برانگیز پست مشترکی را با تصویری از پیمانکار ورزشگاه درفشی فر منتشر کردند!

پست عجیب بازیکنان پرسپولیس +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، در حالی که با معرفی کالدرون به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس انتظار می رفت بازیکنان این تیم به وی خوش آمد بگویند و فضای خوبی را برای تیمشان به وجود بیاورند، تعدادی از سرخپوشان در اقدامی عجیب پست مشترکی را با نام و تصویر سهند حبیب زاده پیمانکار ورزشگاه شهید درفشی فر منتشر کردند.

حبیب زاده که به عنوان پیمانکار فعالیتش را در پرسپولیس شروع کرد در بسیاری از بازیها کنار ایرج عرب مدیرعامل باشگاه بود اما با دعوا و درگیری از وی جدا شد تا یکی از اتفاقات تلخ مدیریت باشگاه پرسپولیس رقم بخورد.

درحالی که بازیکنان پرسپولیس باید از مجموعه باشگاه و مدیریت آن حمایت کنند، تعدادی از آنها از جمله سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، کمال کامیابی نیا و.... در پست هایی مشترک و یکسان تصویری از سهید حبیب زاده را منتشر کرده اند.

در مورد این فرد گفته می شود بخشی از پول های بازیکنان را به آنها پرداخت کرده و همین امر باعث حمایت آنها از وی شده است. این در حالی است که بازیکنان با باشگاه قرارداد دارند نه یک فرد که حالا به خاطرش پست بگذارند و به نوعی پشت مدیرعامل باشگاه را خالی کنند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر