jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۳۱۹۷   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

استاد دانشگاه در مسیر زابل-‌زهک مورد حمله فرد مسلح قرار گرفت و کشته شد.

هادی میرزایی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل به ایرنا گفت: فرشته نارویی، استاد دانشگاه که دارای مدرک کارشناسی ارشد پرستاری و هیات علمی دانشگاه بود، ساعت یک بامداد شنبه با شوهرش سوار برخودرویی در مسیر زابل-زهک بودند که مورد حمله افراد مسلح قرار گرفتند که وی به‌دلیل شدت خونریزی فوت کرد. در ارتباط با قتل او در پلیس آگاهی پرونده تشکیل شده و ماموران در جست‌وجوی قاتل فراری و همدستان احتمالی وی هستند.
همچنین مرعشی، معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این‌باره گفت: به احتمال زیاد اختلافات خانوادگی علت این قتل بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر