jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۹۸۹۹۴ ۱۱ فروردين ۱۳۹۸  |  ۱۳:۱۳

داود رفعتی، رئیس دپارتمان داوران معتقد است که اشکان خورشیدی و کمک‌هایش، قضاوت بی‌نقصی در دربی ۸۹ داشتند.

کولینا از داور دربی تعریف کرد

به گزارش جام جم آنلاین ،‌ رفعتی درباره عملکرد اشکان خورشیدی در دربی 89 به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: «با توجه به اینکه این بازی از حساسیت بالایی برخوردار بود، سعی کردیم از بهترین تیم داوری در این مسابقه استفاده کنیم که خوشبختانه خورشیدی و تیمش توانستند به خوبی این بازی را کنترل و مدیریت کنند. من بازی را از نزدیک و در ورزشگاه آزادی دیدم. تیم داوری ما در این مسابقه نمایش و عملکرد خیلی خوب و کم‌نقصی داشت و با موفقیت هم به کار خود پایان داد. جا دارد بار دیگر از این طریق به آنها خسته نباشید بگویم. بازی‌های دربی و شهرآورد‌ها به طور کلی حواشی زیادی دارد. باید در این مواقع داوران باتجربه که هر دو تیم هم قبول داشته باشند، انتخاب شود تا حواشی کمتر شود.»

رئیس دپارتمان داوران درباره پنالتی که در نیمه اول برای استقلال گرفته شد، گفت: «پنالتی اعلام شده توسط اشکان خورشیدی کاملاً درست بود و بازیکن پرسپولیس روی بازیکن حریف مرتکب خطا شده بود. ضمن اینکه کولینا نیز درباره قضاوت این دیدار بیان داشت که تیم داوری با شجاعت بازی پرخوردی را کنترل و مدیریت کرد. با توجه به گزارش ناظران، قضاوت‌های خوبی را از داوران در این هفته شاهد بودیم. به جز دو دیدار، در بقیه بازی‌ها داوران اشتباه تأثیرگذاری در نتیجه مسابقات نداشتند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر