روسیه اولین شکست ایتالیا را رقم زد

حذف تیم ملی والیبال ایران از مسابقات جهانی +جدول

والیبال قهرمانی جهان - بلغارستان؛

شکست ایران مقابل کانادا

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود از مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان از کانادا شکست خورد.
کد خبر: ۱۱۶۵۶۵۰
شکست ایران مقابل کانادا

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود از مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان که در ایتالیا و بلغارستان در حال برگزاری است با نتیجه 3 بر دو از کانادا شکست خورد.

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای شروع بازی مقابل کانادا از سعید معروف، امیر غفور، میلاد عبادی پور، جواد معنوی نژاد، علی شفیعی، سید محمد موسوی و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد. این بازی برای هر 2 تیم ایران و کانادا، سرنوشت ساز بود و برنده این بازی همچنان به صعود به مرحله سوم می توانست امیدوار باشد. بازیکنان ایران شروع چندان خوبی نداشتند ولی با وجود قدرت خط حمله تیم ملی کانادا توانستند تا امتیازات پایانی پا به پای حریف امتیاز بگیرند. به نظر می رسید بازیکنان ایران همچنان تحت تاثیر شکست غیر منتظره روز گذشته مقابل بلغارستان بودند که البته تا حدودی هم طبیعی بود. ست اول به نتیجه 25 بر 20 به سود کانادا به پایان رسید.

ست دوم برای بازیکنان ایران، متفاوت از ست نخست شروع شد و با بازگشت اعتماد به نفس به بازیکنان، آنها راحت تر و با استرس کمتری بازی را پیگیری کردند. جای خالی که سعید معروف با پنجه در زمین حریف انداخت و تک دفاع زیبای جواد معنوی نژاد، امتیازهای 23 و 25 را برای ایران در این ست به ارمغان آوردند. نتیجه این ست 20 بر 25 به سود ایران بود.

در ست سوم باز هم جریان بازی مثل ست اول شد. بازیکنان کانادا متوجه شده بودند که راه شکست دادن ایران، فشار آوردن از طریق سرویس روی دریافت ایران بود. آنها با همین حربه امتیازات مکرری از ایران گرفتند و در نهایت 25 بر 15 برنده شدند. کولاکوویچ از اوابط ست به معروف، موسوی و غفور استراحت داد و محمد وادی، امیرحسین توخته و صابر کاظمی وارد زمین شدند.

در ست چهارم تیم ایران شروع خوبی نداشت اما سرویس های فوق العاده توخته ایران را به جریان بازی برگرداند و در نهایت ملی پوشان ایران با نتیجه 25 بر 23 توانستند به پیروزی دست پیدا کنند.

ست پنجم نیز با برتری کانادا در امتیازات ابتدایی همراه بود اما ایران در دو مرحله توانست اختلافات را جبران کند و به کانادا برسد اما در نهایت این کانادا بود که توانست این دیدار سخت و جذاب را به سود خود و با امتیاز 15 بر 12 به پایان برساند.

تیم ملی ایران در بازی سوم خود، فردا یکشنبه به مصاف آمریکا می رود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها