jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۳۳۱۶ ۱۷ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئیس رژیم صهیونیستی گفت جنگ آتی در نوار غزه نسبت به جنگ‌های قبلی متفاوت و شدیدتر خواهد بود. ریون ریولین، رئیس رژیم صهیونیستی در بازدید از مرزهای سرزمین اشغالی با نوار غزه گفت: تل‌آویو مصمم است خود را برای یک جنگ بزرگ آماده کند. اگر ما را با یک جنگ غافلگیر کنند آن وقت ضربه بزرگ و شدیدی به دشمن وارد می‌کنیم. مقامات رژیم صهیونیستی تاکنون چند بار حماس را تهدید به حمله شدید کرده‌اند. این در حالی است که خبرها حاکی است حماس و اسرائیل به امضای یک توافق آتش‌بس طولانی مدت نزدیک شده‌اند. ریاست رژیم صهیونیستی در این رژیم نقشی تشریفاتی دارد. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر