jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۳۸۶۹   ۲۶ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد، فهرست ۵۰‌نفر از خریداران عمده سکه به منظور بررسی بیشتر در اختیار پلیس قرار گرفته است. به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی درباره وضعیت بازار سکه و ارز گفت: سلطان سکه همان‌طور که آقای اژه‌ای اسمشان را حمید مظلومین اعلام کرد در اختیار پلیس آگاهی قراردارد و تاکنون ۱۸ نفر از نوچه‌ها و همدستانش که پسرش نیز جزو آنان است در اختیار پلیس قرار گرفته‌اند.

وی با بیان این که این فرد سال ۹۱ نیز دستگیر شده و در همان مراحل دادگاه به اعدام محکوم شده بود، افزود: در مراحل دیگر حکم این فرد تغییر کرد و آزاد شد. تحقیقات درباره پرونده این فرد در حال پیگیری است. تعدادی از نوچهها و اطرافیانش نیز با وثیقههای چند میلیونی و میلیاردی آزاد شده بودند. گردش مالی سلطان سکه، بیشتر از آنچه در تحقیقات اولیه اعلام شده، بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها