jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۳۸۵۸۱ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۸:۱۲

برنامه پهلوانان پویا اوایل تابستان سال جاری به شبکه کودک رسانه ملی می آید.

پهلوانان پویا به شبکه کودک می آیند

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه کودک، این برنامه که در مرحله پیش تولید قرار دارد مهارت های حرکتی را به کودکان می آموزد.

عادت به زندگی آپارتمانی، کم تحرکی کودکان را در پی داشته است.این برنامه تلاش می کند مهارت های حرکتی را تحت بازی های آپارتمانی آموزش داده و آداب و سنت های قدیم پهلوانی و ارزش های اخلاقی مرسوم بین پهلوانان نظیر فداکاری، احترام، دستگیری از فقرا و ترویج فرهنگ پهلوانی را به همراه ورزش و نقش سلامت در زندگی به آنها آموزش دهد.

انجام نرمش های مخصوص کودکان،پخش کلیپ های شاد و تغذیه سالم با معرفی خوراکی های مفید نظیر مصرف سبزیجات، منابع پروتئین وتاثیر آنها بر بدن، از جمله بخش های مختلف برنامه است.

این برنامه به تهیه کنندگی سارا روستاپور کاری از گروه خردسال است که در 30 قسمت 13 دقیقه ای برای بخش صبحگاهی آماده و در اوایل تابستان از شبکه کودک پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر