jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۳۸۲۲   ۲۲ فروردين ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

اظهارات فرناندو تورس که در یک مراسم تبلیغاتی حضور داشت همه را شگفت‌زده کرد.

مهاجم اتلتیکومادرید اعلام کرد در پایان فصل از تیم اسپانیایی جدا می‌شود. او گفت: هواداران در خیابان بارها از من درباره آینده‌ام می‌پرسند. یک ماه و چند روز از حضور من در اتلتیکو باقی مانده است. هرگز از آنها چیزی نخواستم. در یک ماه باقیمانده می‌خواهم ما را حمایت و همراهی کنند. همه چیزهای خوب شروع و پایانی دارند. به همین خاطر در این مدت زمان کوتاه سعی خواهیم کرد لذت ببریم و هواداران تیم را حمایت خواهند کرد. امیدوارم در پایان فصل یک جام را بالای سر ببریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر