رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: یک زن با هدف قتل، 19 ضربه به وسیله کلنگ به همسرش وارد کرد اما مرد جوان از این نقشه جان سالم به در برد.
کد خبر: ۱۱۳۳۲۰۲
قتل شوهر با کلنگ ناکام ماند

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ رضا زارعی روز یکشنبه در گفتگو با ایرنا یادآوری کرد: در اجرای دستور بازپرس دادسرای عمومی همدان مبنی بر یک فقره پرونده پیرامون ضرب و جرح عمدی به قصد قتل مرد 35 ساله و متواری شدن ضارب، رسیدگی به این پرونده در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: کارگاهان دایره جنایی پلیس آگاهی به منظور تکمیل تحقیقات در بیمارستانی که مرد مصدوم بستری شده بود حضور یافتند.

وی ادامه داد: طبق مشاهدات عینی پلیس، مرد 35 ساله که به علت ضربات متعدد جسم سخت از ناحیه سر و صورت دچار جراحت شدید شده بود به خاطر پائین بودن سطح هوشیاری قادر به پاسخگویی به پلیس نبود.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: با توجه به ادعای خانواده، جسد نیمه جان این مرد ابتدا توسط همسرش در منزل مسکونی روئیت شده است.

سرهنگ زارعی افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضایی در محل حادثه حضور یافته و پس از بررسی صحنه، آثاری از درگیری، به هم ریختگی و سرقت مشاهده نمی کنند.

وی بیان کرد: مرد مصدوم نیز پس از به هوش آمدن درباره علت و نحوه درگیری و چگونگی بروز جراحت اظهار بی اطلاعی می کند.

به گفته سرهنگ زراعی ،تحقیقات تکمیلی پلیس نشان می دهد که سازگاری بین این زوج وجود نداشته و آنها پیوسته با یکدیگر تنش داشتند.

رئیس پلیس آگاهی همدان اضافه کرد: با توجه به مستندات موجود و تحقیقات فنی صورت گرفته مشخص می شود، ضرب و جرح توسط زن جوان انجام شده است.

سرهنگ زارعی افزود: زن جوان به علت سوء ظن، بدرفتاری و بداخلاقی شوهر، نقشه قتل وی هنگام خواب را طراحی می کند که این اقدام وی نافرجام می ماند.

وی اظهار کرد: پرونده این قتل نافرجام برای تعیین تکلیف تحویل دادسرا شد و متهمه با قرار وثیقه روانه زندان شده است.

دهه نخست فروردین ماه امسال نیز نزاع دسته جمعی 2 طایفه در روستای هلور از توابع شهرستان اسدآباد منجر به مرگ مرد 45 ساله شد که سه تن از مسببان اصلی این درگیری بازداشت شدند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها