jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۱۱۳۰۱۰۳ ۲۴ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۷:۱۰

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه گفت: قاتلی که مدت یک سال متواری بود در شهرستان روانسر به دام پلیس افتاد.

مردی که دوستش را به آتش کشید دستگیر شد

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سرهنگ محمدرضا آمویی گفت: در پی سرقت از منزل یک نفر از شهروندان روانسر، شناسایی و دستگیری سارق و کشف اموال مسروقه در دستور کار کاراگاهان آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با پیگیری‌های شبانه‌روزی جهت شناسایی سارق سرنخ هایی به دست آمد که سارق احتمالاً اهل یکی از استان‌های همجوار باشد.

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در این راستا با هماهنگی‌های به عمل آمده با مرجع قضایی یک اکیپ از کارآگاهان پلیس جهت شناسایی و دستگیری سارق به محل سکونت او مراجعه کردند که متأسفانه با توجه به تعبیه دوربین‌های متعدد در اطراف ساختمان، متهم از حضور مأموران با خبر شد و پا به فرار گذاشت.

آمویی افزود: پس از گذشت چند ساعت، مأموران موفق شدند با رعایت همه جوانب و اخذ نیابت ورود به منزل با هماهنگی مرجع قضایی به منزل متهم وارد و وسایل مسروقه را که هنوز در داخل خودروی سواری گران قیمت سارق بود، کشف کنند.

وی گفت: سارق که بیش از یک ماه خود را از دید مأموران پنهان کرده بود، در نهایت در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و جهت انجام سایر اقدامات به مقر پلیس آگاهی دلالت شد.

معاون اجتماعی انتظامی کرمانشاه افزود: متهم در زمان حضور در سالن دادگاه رفتاری غیر عادی از خود نشان داد و همین موضوع باعث شد، قاضی پرونده وی را جهت بازجویی مجدد در اختیار کارکنان پلیس آگاهی شهرستان قرار دهد.

این مقام انتظامی یادآور شد: پس از انجام عملیات روانی و بهره‌گیری از اصل زیر پاکشی متهم از راز یک ساله و جنایت خود پرده برداشت و اقرار کرد که اسفند ماه سال گذشته در حالی که مواد مخدر مصرف کرده بود دوستش را با شلیک یک گلوله به قتل می‌رساند و برای از میان رفتن آثار جسد او را به آتش می‌کشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: