jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۲۹۰۵۵   ۲۱ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

‌بشیر حاجی‌بیگی، سخنگوی سازمان انتقال خون ایران درباره توزیع خون از ابتدای سال تا پایان بهمن گفت:‌ 3درصد از خون‌های اهدایی از گروه A منفی و 27 درصد A مثبت بود. همچنین 2 درصد از خون‌های اهدایی از گروه B منفی و 21 درصد B مثبت، یک درصد این خون‌ها از گروه AB منفی و 7 درصد AB مثبت 5 درصد از گروه O منفی و 34 درصد بقیه متعلق به گروه O مثبت بوده‌اند. /مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها