jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۱۵۳۱۲   ۰۲ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دروازه‌بان استقلال و تکرار اشتباهی که مهاجم سابق این تیم انجام داد

با تیشه به ریشه خودت نزن

حالا دیگر همه می‌دانند که حسینی بشدت از نیمکت نشینی در بازی با پدیده ناراحت است.حتی اگر مربی دروازه‌بان‌های استقلال مصاحبه کند و بگوید که رحمتی و حسینی مشکلی با هم نداشته‌اند اما پس از بازی و در تمرین همه شاهد بودند که او با چهره‌ای عبوس ظاهر شد و قبل تر هم در ورزشگاه ثامن با رحمتی گرم نکرد!حتی خبر رسیده اتفاق‌هایی هم در رختکن افتاده که باعث شده شفر بشدت از دست حسینی عصبانی باشد.نکته این که او دارد پا جای پای سجاد شهباززاده می‌گذارد.

مهاجم سابق آبیها که حالا در قطر توپ میزند پس از اینکه با تصمیمات شفر مخالفت کرد به نیمکتنشینی در استقلال محکوم شد و سرمربی کهنه کار آلمانی استقلال ترجیح داد برای حفط دیسیپلین تیمی استقلال از این بازیکن استفاده نکند. او به نوعی گربه را دم حجله کشته است و اصلا بعید نیست سرنوشت سجاد شهباززاده برای حسینی هم تکرار شود. شفر که بخوبی متوجه رفتارهای حسینی شده است به مربی دروازهبانهای تیمش هشدار داده با حسینی حرف بزند که دیگر به این رفتارش ادامه ندهد. کار اما ظاهرا به همین جا ختم نشده است. وقتی حمله به حسینی در فضای مجازی ادامهدار شد او همه دوستانش را در اینستاگرام آنفالو کرد و پس از پشیمانی چند ساعته این دروازهبان جوان دوباره تصمیم به دوستی با همبازیهایش در استقلال گرفت که البته چندان مورد اقبال واقع نشد! جالب اینکه از بین خیلی از این بازیکنان، رحمتی یکی از نفراتی بود که به درخواست دوستی او پاسخ مثبت داد.به احتمال فراوان و طبق آنچه شفر وعده داده است، حسینی شاید در بازی با پارس جنوبی جم به درون دروازه تیمش برگردد اما اگر در ادامه راه شفر دوباره به رحمتی بازی داد، واکنش حسینی میتواند او را دوباره به نیمکت ذخیرهها بفرستد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر
مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

مشهد؛ دهه شصت

گفت‌وگو با کارگردان، نویسنده و بازیگران سریال «نوروز رنگی» که ایام عید روی آنتن شبکه ۵ خواهد رفت

مشهد؛ دهه شصت

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر