jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۷۲۹۳ ۰۷ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی برای سومین هفته متوالی در برنامه نود حاضر نشد. این بازیکن به عادل فردوسی‌پور قول داده بود به نود برود، ولی از آنجا که احساس کرد، مبادا برایش مشکلات حاشیه‌ای پیش بیاید، به برنامه او نرفت. ماجرا هم دقیقا از همان برنامه هفته گذشته شروع شد.

وقتی هفته قبل عادل برنامه‌ای ویژه درباره مشکلات مالی پرسپولیس روی آنتن برد، ناخواسته وارد بازی جنجالی بزرگی شد. تا چند روز هم اخبارهای پرسپولیس تحت تاثیر این برنامه قرار داشت و باعث شد، مشکلاتی به وجود بیاید. پس از آن پرسپولیس به صنعت نفت باخت و بعضی هواداران پرسپولیس علیه عادل و برنامه‌اش شدند. آنها حتی تصمیم گرفتند،‌ نظرسنجی این برنامه را تحریم کنند. شنیده می‌شود، پس از اتفاقات اخیر و همین طور اعلام عادل درباره حضور مهدی طارمی در برنامه‌اش باعث شد، چند هزار هوادار با دایرکت طارمی در اینستاگرام پیغام بدهند و به او بگویند، پیش فردوسی‌پور نرود. حجم پیام‌ها به قدری بود که طارمی هم تصمیم گرفت، بی خیال حضور در نود شود. در همین حال، داخل تیم هم جو طوری بود که برانکو علاقه‌ای به حضور طارمی در برنامه نود نداشت، چراکه تصور می‌کرد مبادا او حرف‌هایی بزند و حاشیه‌هایی به راه بیفتد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر