jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۱۰۳۷۴۷   ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۹:۱۵

ربیعی، وزیر کار و تعاون با اشاره به اینکه، تسهیلات باید به گلوگاه کارآفرینی تبدیل شود افزود: از سال67 تا 92 ، 32 میلیون وام در شبکه بانکی ثبت شده است.

چند درصد جامعه وام نگرفته اند؟

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فردانیوز، وی با اشاره به اینکه، در خراسان رضوی تامین مالی خرد را با خیرین آغاز کردیم ادامه داد: شروع کسب و کار کوچک را هدف قرار داده ایم بنابراین گروه های محلی را در کارآفرینی اجتماعی وارد کردیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه، درصدد رفع نابرابری ها هستیم اظهار داشت: باید طرح های اشتغال متناسب با مناطق باشد زیرا هر منطقه ای مزیت خاص خود را دارد.
ربیعی با اشاره به اینکه، سال قبل هزار و600 میلیارد تومان وام خرد پرداخت شده است، عنوان کرد: تامین مالی خرد باید افزایش یابد.
وی با اشاره به اینکه، باید از طراحی تا فروش محصول با برنامه ریزی اقدام کرد، گفت: نزدیک 100 هزار نفر در قالب6 هزار گروه همیار اقدامات لازم را انجام می دهند.
نیمی از کشور از وام بهره نگرفته اند
ربیعی با بیان اینکه، شاید نیمی از مردم کشور وام نگرفته اند، اظهار داشت: هر گروه همیار در برگیرنده 15 نفر است.
وی با تاکید بر عدالت محور کردن تخصیص مالی گفت: صندوق کارآفرینی امید طرفداران زیادی دارد و از سوی دیگر، بانک مرکزی در راستای ارائه تسهیلات اقدامات خوبی انجام داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر