jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۵۲۲   ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سردار آزمون، بازیکن تیم‌ ملی فوتبال کشورمان گفت، با درخواست شخصی خود، همکار افتخاری اورژانس کشور در شهرستان گنبدکاووس شده است.

به گزارش آنا، این فوتبالیست ‌با حضور در اورژانس گنبدکاووس به صورت شخصی درخواست کرد تا همکار افتخاری اورژانس باشد.

او همچنین پس از پوشیدن لباس مخصوص اورژانس در یکی از ماموریت‌های آن نیز شرکت کرد.

دیپلماسی تزویر

آمریکایی‌ها برای تامین منافع خود به هر کاری دست می‌زنند! واقعیت این است که برای آنها فرقی نمی‌کند نام خلیج‌فارس را در شرایطی که منفعت‌شان ایجاب می‌کند، تغییر دهند. قبلا شنیده‌ بودیم که در دستور‌العمل‌های ارتش آمریکا اگر چه به نام خلیج فارس اذعان شده اما تاکید شده که در مکالمه با کشورهای عربی و زمانی که وارد آب‌های کشورهای عربی می‌شوند، از نام جعلی آن استفاده ‌کنند. با نگاهی به توییتر ارتش آمریکا هم می‌توان این دو‌گانگی و تزویر را دید. فرماندهی ارتش آمریکا وقتی به فارسی توییت می‌کند از نام خلیج‌فارس استفاده می‌کند و زمانی که زبان توییت، عربی می‌شود نام خلیج همیشه فارس نیز تغییر می‌کند!

خودروی خاص سریع‌ترین فوتبالیست دنیا

پیر امریک اوبامیانگ از لحاظ سرعت در فوتبال دنیا یکی از برترین‌هاست. این ستاره گابنی تیم بوروسیا دورتموند با سرعتی معادل 22 کیلومتر بر ساعت می‌تواند بدود.

به گزارش ایلنا، به همین جهت است که او را اوساین بولت دنیای فوتبال می‌نامند. این فوتبالیست پرسرعت علاقه زیادی هم به رانندگی با خودروهای پرسرعت دارد.

او یک لامبورگینی دارد که البته می‌خواهد آن را به قیمت 250 هزار پوند بفروشد تا مدل بالاتر همین خودرو را بخرد. پرسرعت‌ترین فوتبالیست دنیا در کنار پرسرعت‌ترین خودروی دنیا... ترکیب بسیار هیجان‌انگیزی است.

منظم‌ترین گل جهان

گل ژاپنی PHI یکی از متقارن‌ترین گل‌های کشف شده است که در زیبایی و منظم بودن خطوط گلبرگ‌هایش نظیر ندارد.

تابناک نوشت، از این گل به عنوان منظم‌ترین گل جهان یاد می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها