jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۰۹۰۲۹۲ ۱۳ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۸:۱۶

مدیرکل استاندارد تهران از توقیف تولید ۱۰ برند بتن غیراستاندارد در ماه گذشته، در استان تهران خبر داد و بر ادامه طرح نظارت بر واحدهای تولیدکننده بتن از سوی بازرسان استاندارد تاکید کرد.

۱۰ برند بتن غیراستاندارد +اسامی

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، مسلم بیات گفت: در جریان اجرای طرح بازرسی از واحدهای تولیدی بتن در استان تهران بازرسان استاندارد ۱۰ برند بتن غیراستاندارد را توقیف و تولیدکنندگان متخلف به دادگاه شکایت کردند.

طبق اعلام اداره کل استاندارد استان تهران، در این راستا بتن آماده از واحد تولیدی «محمد بابایی» در شهرستان رباط کریم، به علت تولید بدون مجوز استاندارد و نیز فک پلمب غیرقانونی، بتن آماده با نام تجارتی «دنیابتن» در واحد تولیدی در شهرستان رباط کریم به علت تولید بدون مجوز استاندارد و جعل نشان استاندارد، بتن آماده با نام تجارتی «خانه بتن نوین» در واحد تولیدی در محدوده انتهای اتوبان بابایی به علت تولید بدون مجوز استاندارد و جعل نشان استاندارد، بتن آماده در واحد تولیدی «طالب سروش» در محدوده سه راه آدران به علت تولید بدون مجوز استاندارد و جعل نشان استاندارد، بتن آماده از واحد تولیدی «دشت بهشت خلیج» در محدوده بزرگراه فتح به علت تولید بدون مجوز استاندارد، بتن آماده با نام تجارتی «کوهستان صبا» در واحدی تولیدی در شهریار به علت تولید بدون مجوز استاندارد، بتن آماده با نام تجارتی «پژوهش» در واحد تولیدی در محدوده بلوار پژوهش به علت تولید بدون مجوز استاندارد، بتن آماده از واحد تولیدی «محمد صراف» و «اصغر یاحق» در محدوده سعیدآباد شهریار به علت تولید غیراستاندارد توقیف و متخلفان به دادگاه معرفی شدند.

همچنین از دو تولیدکننده بتن آماده با نام تجارتی «عمران بتن» در واحد تولیدی در احمدآباد مستوفی و بتن آماده با نام تجارتی «آرسام بتن» در واحدی در جاده قدیم کرج به علت ممانعت از بازرسی به دادگاه شکایت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر