jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۷۰۸۱ ۰۴ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

اینتر در بازی آغازین هفته دهم رقابت‌های سری A توانست با درخشش مهاجم آرژانتینی خود با نتیجه‌ 3 بر 2 سامپدوریا را از پیش رو بردارد.

مائورو ایکاردی در این دیدار توانست دو گل به ثمر برساند. مهاجم آرژانتینی اینتر در فصل جاری رقابت‌های سری A عملکرد درخشانی از خود نشان داده و توانسته در ده بازی 11 گل برای تیمش به ثمر رساند. با این حال چیرو ایموبیله مهاجم لاتزیو با 13 گل در صدر جدول بهترین گلزنان جای دارد. ایکاردی یکی از دلایل اصلی صدرنشینی اینتر بوده است. شاگردان ‌اسپالتی با پیروزی که برابر سامپدوریا به دست آوردند موقتا به صدر جدول رده‌بندی صعود کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر