jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۰۸۳۸۴۷   ۲۴ مهر ۱۳۹۶  |  ۲۳:۱۵

سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: فیلم سینمایی «خفه گی» به کارگردانی «فریدون جیرانی» از چهارشنبه ۲۶ مهر ماه به جای فیلم سینمایی «نگار» به کارگردانی «رامبد جوان» در گروه زندگی اکران می شود.

سینماها از چهارشنبه «خفه گی» می گیرند

به گزارش جام جم آنلاین ، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در خصوص نتیجه جلسه امروز این شورا به میزان گفت: فیلم سینمایی "خفه‌گی" به کارگردانی "فریدون جیرانی" از چهارشنبه ۲۶ مهر ماه به جای فیلم سینمایی "نگار" به کارگردانی "رامبد جوان" در گروه زندگی اکران می شود.

وی ادامه داد: همچنین فیلم سینمایی "شنل" به کارگردانی "حسین کندری" و "آزاد به قید شرط" به کارگردانی "حسین شهابی" از چهارشنبه در گروه آزاد اکران خواهند شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش خاطرنشان کرد: قرارداد فیلم سینمایی "ثبت با سند برابر است" به کارگردانی "بهمن گودرزی" بعد از فیلم "حقه باز دم دراز" در گروه ماندانا به ثبت رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر