jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۰۸۳۸۴۷ ۲۴ مهر ۱۳۹۶  |  ۲۳:۱۵

سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: فیلم سینمایی «خفه گی» به کارگردانی «فریدون جیرانی» از چهارشنبه ۲۶ مهر ماه به جای فیلم سینمایی «نگار» به کارگردانی «رامبد جوان» در گروه زندگی اکران می شود.

سینماها از چهارشنبه «خفه گی» می گیرند

به گزارش جام جم آنلاین ، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در خصوص نتیجه جلسه امروز این شورا به میزان گفت: فیلم سینمایی "خفه‌گی" به کارگردانی "فریدون جیرانی" از چهارشنبه ۲۶ مهر ماه به جای فیلم سینمایی "نگار" به کارگردانی "رامبد جوان" در گروه زندگی اکران می شود.

وی ادامه داد: همچنین فیلم سینمایی "شنل" به کارگردانی "حسین کندری" و "آزاد به قید شرط" به کارگردانی "حسین شهابی" از چهارشنبه در گروه آزاد اکران خواهند شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش خاطرنشان کرد: قرارداد فیلم سینمایی "ثبت با سند برابر است" به کارگردانی "بهمن گودرزی" بعد از فیلم "حقه باز دم دراز" در گروه ماندانا به ثبت رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر