jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۳۵۷۲   ۲۴ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هفته اول لیگ برتر فوتبال بانوان 28 مهر برگزار می‌شود که برنامه این هفته نیز اعلام شد. در نخستین هفته لیگ دربی اصفهان به میزبانی سپاهان برگزار می‌شود که این تیم به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت. برنامه هفته اول این بازی‌ها به این شرح است:

آینده‌سازان میهن نجف‌آباد ـ خیبر خرم‌آباد/ نماینده فارس ـ راه‌یاب ملل سنندج/ شهرداری بم ـ پارس جنوبی جم/ پالایش گاز ایلام ـ آذرخش تهران/ سپاهان اصفهان ـ ذوب‌آهن اصفهان/ استقلال خوزستان ـ شهرداری سیرجان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر