jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۱۰۷۷۰۱۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۵

با نامه‌ای که از یک ناشناس به پاسگاه ژاندارمری کهریزک رسید، جنازه مردی در دره مافتول واقع در دو کیلومتری باقرآباد جاده قم کشف شد. اولین بررسی‌هایی که در این باره به‌عمل آمده نشان می‌دهد که این مرد به قتل رسیده است.

ساعت یک بعدازظهر پنجشنبه گذشته راننده اتومبیل آبی رنگ که به یک کارخانه مقواسازی می‌رفت، در سر راه خود نامه‌ای به پاسگاه ژاندارمری کهریزک رسانید و گفت این نامه را مردی به من داده است تا به شما برسانم. در این نامه که امضایی نیز نداشت نوشته شده بود که یک نفر را کشته‌اند و جنازه آن را در مافتول انداخته‌اند. چنانچه ماموران به این محل بروند جنازه را پیدا خواهند کرد. از طرف پاسگاه ژاندارمری دو نفر مامور به دره مافتول اعزام شدند تا درباره این خبر تحقیق کنند. ماموران پس از این‌که به محل رسیدند با مختصر جستجویی جسد مردی را که در گوشه‌ای افتاده بود پیدا کردند. جریان کشف جنازه به مقامات جنایی اطلاع داده شد و جنازه مرد ناشناس برای روشن شدن نحوه مرگ او، به اداره پزشکی قانونی منتقل گردید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر