jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۴۰۹۴ ۲۷ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سسک فابرگاس، هافبک چلسی روز گذشته و پیش از دیدار مقابل آرسنال به تمجید از ونگر پرداخت. فابرگاس که توسط ونگر به لیگ جزیره معرفی شد، قبل از تقابل مجدد با مربی سابقش، گفت‌: ونگر برای من ارزش زیادی دارد. من به او وابستگی زیادی داشتم. حتی الان هم ارتباطم را با او قطع نکرده‌ام. قرار نیست هر بار که برابر او بازی می‌کنم، بخواهم این صحبت‌ها را تکرار کنم، چون واضح و مشخص است. ونگر برای من مثل یک پدر است و زحمات زیادی برایم کشیده است. وقتی از بارسلونا جدا شدم آرسنال تنها گزینه برای من بود و در این تیم بود که من در آن رشد کردم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر