jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۶۸۴   ۱۱ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۹

روز گذشته سارق 22 ساله ای به نام حسین پس از مراجعه به مطب یک پزشک در شمال تهران وقتی متوجه شد کسی در مطب نیست و تنها پزشک در این محل حضور دارد با تهدید سلاح قصد سرقت از پزشک را داشت که با ورود یک بیمار

به محل و مشاهده ماجرای سرقت ، دکتر و بیمار به سوی سارق حمله ور شدند و پس از درگیری ، وی را دستگیر کردند و تحویل ماموران انتظامی دادند این متهم در تحقیقات مقدماتی عنوان کرد که به مواد مخدر اعتیاد دارد و پس از تحت نظر قرار دادن مطب پزشک ، با اسلحه خود قصد سرقت از محل را داشته است . با این توضیحات ، پرونده پس از صدور دستور قضایی توسط قاضی شعبه 1604 جنایی تهران، برای رسیدگی به دادگاه انقلاب ارجاع شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر