jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۷۸۵۷ ۰۸ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

هشت عضو باندی که با هک کردن حساب بانکی 1200 نفر پول هایشان را برداشت کرده بودند، بازداشت شدند.

سردارعلی آزادی، فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: چندی پیش مردی با حضوردر پلیس فتا شکایت کرد اطلاعات حساب بانکی‌اش توسط یک درگاه بانکی جعلی هک و حسابش خالی شده است. در ادامه ردپای سارقان در پرونده‌هایی مشابه در سایر شهرها به دست آمد.

وی افزود: در این مرحله مشخص شد متهمان فراری در شبکه‌های اجتماعی، با تبلیغ و فروش نرم افزارها، اقلام و موارد ممنوعه با قیمت بسیار پایین، افراد را به یک درگاه جعلی بانک هدایت می‌کردند. بعدبا این ترفند حساب‌ها را اینترنتی خالی کرده اند . متهمان هشت نفر 17 تا 23 ساله هستند. آنها از هر حساب از 5000 تا 50 میلیون تومان برداشت کرده‌اند. 50 قطعه تجهیزات الکترونیک، لپ‌تاپ، گوشی هوشمند و حافظه جانبی از مخفیگاه آنها کشف شده است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر