jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۵۹۸۰۹   ۱۶ مرداد ۱۳۹۶  |  ۲۳:۰۰

رئیس جمهور سابق فرانسه پس از پایان دوران ریاست جمهوری مانند شهروندان عادی به امور منزل می‌پردازد و خرید مایحتاج خانه را به تنهایی انجام می‌دهد.

اولاند ، الگوی خانه‌داری + عکس

به گزارش جام جم آنلاین، تصویری از فرانسوا اولاند، رئیس جمهور پیشین فرانسه در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که او را در حال خرید برای خانه نشان می‌دهد.

طبق قانون فرانسه، رهبران سیاسی بعد از دوره ریاست‌شان به یک شهروند عادی در جامعه تبدیل می‌شوند و همانند عموم مردم و بدون محافظ امور زندگی خود را انجام می‌دهند.

در این تصویر رئیس جمهور سابق فرانسه را پس از خرید می‌بینید. اولاند که لباس و کفش اسپورت پوشیده است، با دست کاملاً پر از مغازه برگشته و مهیای رفتن به خانه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها