jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۴۰۹۶۵   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۲۷

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مشکلی برای ادامه همکاری با کی‌روش نداریم و قرار شد در جلسه‌ای که با او داشتیم سایر تیم‌های ملی زیر نظر سرمربی تیم ملی بزرگسالان کار کنند.

تاج: کی‌روش در تیم ملی خواهد ماند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، مهدی تاج که برای دیدار ایران و ازبکستان در ورزشگاه آزادی حاضر شده است، اظهار داشت: 2 شب پیش با کی‌روش جلسه مفصلی داشتیم و قرار شد همه تیم‌های ملی در سایر رده‌های سنی نیز زیر نظر کی‌روش کار کنند.

تاج در مورد اینکه آیا کی‌روش بعد از صعود تیم ملی تا جام جهانی در تیم ملی می‌ماند یا خیر‌،‌گفت: مشکلی برای ادامه همکاری نیست و او در تیم ملی خواهد ماند. ضمن اینکه ساختمانی که در حال حاضر برای تیم‌ ملی در مرکز تیم‌های ملی وجود دارد به بخش‌های مختلف مجهز شده تا سایر تیم‌های ملی نیز در این ساختمان مستقر و زیر نظر کی‌روش کارهای خود را انجام دهند.

وی در مورد اینکه آیا پیروانی سرمربی تیم امید شده است یا خیر،‌ گفت: مصوباتی را در هیأت رئیسه داشتیم اما بعد از جلسه با کی‌روش در این خصوص تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد بلیت فروشی دیدار ایران و ازبکستان یادآور شد: قیمت بلیت طبقه بالا 10 هزار تومان و طبقه پایین 15 و 20 هزار تومان است ضمن اینکه قرار است 60 هزار بلیت بفروشیم اما در ادامه مقرر شد تعداد آن را به 50 هزار بلیت برسانیم. درهای استادیوم فعلا بسته است و شرایط ویژه امنیتی برای این بازی وجود دارد و همه بازرسی می‌شوند.

تاج گفت: از رؤسای فدراسیون‌های قبل تجلیل خواهد شد و در صورت صعود به جام جهانی برنامه‌های ویژه‌ای خواهیم داشت.

وی افزود: ما تصمیم داریم از فکر کی‌روش و استراتژی او استفاده کنیم و تیم‌های ملی از پایه به صورت پلکانی بالا بیایند و اینطور نباشد که هر تیم ما سبک بازی‌اش متفاوت باشد. انشاالله با مشخص شدن سرمربی تیم امید اتاقی را در کنار اتاق کی‌روش در کمپ تیم‌های ملی تعیین می‌کنیم تا کار با مدیریت آقای کی‌روش پیگیری شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه افزود: ما جایگاهی را برای رؤسای قبلی فدراسیون که زحمت بسیاری برای فوتبال ایران کشیدند در ورزشگاه آزادی مشخص کردیم تا بتوان به راحتی نظاره‌گر بازی ایران و ازبکستان و انشاالله شاهد جشن صعود به جام جهانی باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها