با این نوشیدنی کبد خود را 5 روزه پاکسازی کنید

کبد حامل بسیاری از توابع حیاتی و مرکز سوخت و ساز بدن است. تصفیه خون، تولید آنزیم‌های مورد نیاز برای لخته شدن خون، تولید انرژی و از بین بردن چربی‌های بدن از مهم‌ترین‌ کار‌های کبد محسوب می‌شود.
کد خبر: ۱۰۱۷۹۲۲
با این نوشیدنی کبد خود را 5 روزه پاکسازی کنید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از healthyfoodhouse، سموم بار کبد غیر قابل برگشت است و این موضوع تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد آن می‌گذارد. زمانی که کبد به درستی کار نکند وزنتان را به اندازه قابل توجهی از دست می‌دهید.

سم زدایی از کبد به طور منظم به افزایش عملکرد آن و از بین بردن چربی‌ها بسیار کمک می‌کند. این نوشیدنی در عرض 5 روز کبدتان را مانند یک نوزاد پاک می‌کنید.

مواد تشکیل دهنده:

1 فنجان جعفری خرد شده

5 ساقه کرفس

6 فنجان آب

3 عدد لیمو

طرز تهیه:

مواد تشکیل دهنده را با دقت بشورید. اگر لیموی ارگانیک پیدا کردید، نمی‌خواهد پوست آن را بگیرید.

محتویات را تا زمانی که خوب مخلوط شوند باهم ترکیب کنید اما فعلا آب را اضافه نکنید.

هنگامی که به خوبی باهم مخلوط شدند مواد را داخل آب بریزید و دوباره هم بزنید.

نوشیدن 2 فنجان بعد از هر وعده غذایی بسیار نتیجه بخش‌تر گزارش شده است. اگر تنها 5روز، 3 وعده در روز این نوشیدنی را میل کنید تمام سموم از کبدتان خارج می‌شود. لازم به ذکر است اگر در طول روز آب فراوان میل کنید به روند پاکسازی کبد بسیار زیاد کمک کرده اید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۴
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۱
۰
۰
با سلام
لیمو باید ترش باشد یا شیرین؟
و اینكه با مخلوط كن مخلوط كنیم یا با دست؟
ممنون
رضا
United States
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۱
۰
۱
این كه ناقص است لیمو و كرفس را باید خرد كرد یانه؟ ایا این مخاوط را باید بجوشانین ؟ یا چه مدت این مخلوط میبایستی كه در اب بماند ؟ اب باید كرم باشد وووو.
رضا
Germany
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۲
۰
۱
سلام . دوستان من این نوشیدنی رو درست كردم . اول لمیو ترش رو پوست بگیرید . دوم خرد كنید با دست . بریزیدتوی مخلوط كن یكم هم اب اضافه كنید تقریبا كه لیمو ها میكس شد كرفس و جعفری كه از قبل خرد كردید رو كم كم به لیمو ها اضافه كنید بعد كم كم اب اضافه كنید تا خوب توی مخلوط كن میكس بشن. من اب سرد اضافه كردم البته. خیلی نوشیدنی خوشمزه ای هست واقعا محشره .یا حق
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
۰
۱
منظورش از لیمو همون لیمو ترش تازه است؟؟؟

نیازمندی ها