jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۹۰۹۴   ۱۷ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

هزار و 745 واحد گردشگری گیلان با 24 هزار تخت برای اقامت گردشگران نوروزی آماده شده است.

به ‌گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت : برای خدمات رسانی بهتر به میهمانان نوروزی، امسال 10 کمیته کاری برای ستاد اجرایی خدمات سفر در گیلان پیش بینی شده است.

علیزاده با اشاره به اینکه نوروز از آیین های ریشه دار کشور ماست که با موضوعاتی نظیر مهرورزی، صله رحم، شادابی و روابط صحیح انسانی مرتبط است افزود: همه داشته های یک منطقه در ایام نوروز معرفی می شود و نظارت بر تنظیم بازار، زیباسازی شهرها و روستاها، دیدار با خانواده معظم شهدا و عطر افشانی مزار شهدا باید سر لوحه کارها قرار گیرد.

وی گفت: بر اساس سند چشم انداز بیست ساله جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 هجری شمسی باید به نحوی برنامه ریزی شود که با پذیرایی مناسب و شایسته ازگردشگران نوروزی گیلان، زمینه استمرار و تداوم حضور آنان را در سایر ایام سال بویژه تعطیلات مهیا کنیم.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: ستاد اجرایی خدمات سفر گیلان در تعطیلات نوروز 95 رتبه نخست کشور در برپایی خیمه های نماز و آماده سازی مساجد را کسب کرده بود.

علیزاده افزود: نوروز امسال علاوه بر 345 فروشگاه صنایع دستی در گیلان 600 غرفه فروش موقت صنایع دستی در 60 نقطه استان برپا می شود.

وی تصریح کرد: 20کارگاه صنایع هم برای بازدید و خرید تورهای گردشگری خانوادگی و گروهی و 8 بازارچه صنایع دستی برای عرضه و فروش در این ایام در گیلان آماده شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر