jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۹۳۸۲   ۲۰ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: دریاچه نمک در واقع یک تفکر استانی و ملی بوده، که می‌تواند یک فرصت برای کشور باشد، ازاین‌رو باید دست‌به‌دست هم دهیم تا سرمایه گذاری خوبی در این بخش انجام شود.

به گزارش تسنیم، احمد ذاکری اظهار داشت: طبق گفته مقام معظم رهبری اگر متکی به منابع خودمان باشیم، دیگر به هیچ کشوری نیاز نداریم و امیدواریم با تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد شاهد رشد نظام اسلامی باشیم. وی با اشاره به اینکه استان قم دارای ویژگی‌های مناسبی است، عنوان کرد: استان قم با توجه به موقعیت جغرافیایی خوب، زیرساخت‌هایی که می‌تواند شاخص رشد باشد را داراست. ذاکری بابیان اینکه سعی داریم که در حوزه صنعت به نحو احسن عمل کنیم، بیان کرد: در بخش صنعت رتبه پانزدهم را در کشور داریم که این نشان‌دهنده روند رو به رشد این سازمان است. وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود سه میلیون واحد صنفی با پروانه کسب و بدون پروانه در سراسر کشور در حال فعالیت می‌باشند که حدود 19 درصد تولید ناخالص داخلی را تأمین می‌کند. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم عنوان کرد: مطابق آمارهای موجود میزان اشتغال مستقیم در اصناف با احتساب میانگین هر واحد صنفی 2.6 نفر حدود 7.8میلیون نفر برآورد می‌شود.

وی تصریح کرد: جمع کل واحدهای صنفی دارای پروانه در استان قم 30135 واحد است که کل کارکنان شاغل که به‌صورت مستقیم در واحدهای صنفی مشغول هستند 52982 نفر بوده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیایید یک کاری بکنیم

بیایید یک کاری بکنیم

هر عکسی یک نقطه طلایی دارد، یعنی یک جایی در عکس، کانون عکس است و مشت محکم می‌کوبد وسط قرنیه‌هایت، وسط قلبت. عکسی را حامد به واتس‌اپ می‌فرستد.

بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر