jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۱۸۳۸   ۳۰ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فرمانده انتظامی استان البرز اعلام کرد که یک کارمند بانک درکرج و چهار همدست وی به اتهام 56 میلیارد و 20 میلیون ریال کلاهبرداری از کارکنان سه شرکت اقتصادی دستگیر شدند.

به گزارش جام‌جم، سردار بخشعلی کامرانی صالح اظهار کرد: در پی گزارش‌های دریافتی از شعب یکی از بانک‌ها در کرج مبنی بر پرداخت تسهیلات غیرمجاز به مبلغ 45 میلیارد ریال به یکی از شرکت‌ها، بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی و مسئولان بانک مربوط برای رسیدگی به موضوع تشکیل جلسه دادند .

وی افزود: در تحقیقات و بررسی‌ها مشخص شد آبان امسال برای کارکنان سه شرکت اقتصادی در شهرهای مختلف کشورمان تعدادی کارت اعتباری 300 میلیون ریالی در مجموع به مبلغ 56 میلیارد و 20 میلیون ریال صادر شده است، در صورتی که فهرست اسامی‌ای که با آنها کارت اعتباری دریافت شده، واهی بوده و کارکنان معرفی شده فاقد هرگونه حساب در بانک مذکور هستند.

این مقام انتظامی افزود: در ادامه تحقیقات مشخص شد یکی از کارکنان بانک با همکاری فرد دیگری که بازنشسته همان بانک است، با تبانی با سه نفر دیگر که از رابطان شرکت‌های مذکور هستند، مدارک صوری برای صدور کارت‌های اعتباری را به بانک تحویل داده است .

سردار کامرانی صالح گفت: متهمان در بازجویی به کلاهبرداری به مبلغ 56 میلیارد و 20 میلیون ریال در قالب صدور کارت اعتباری برای افراد نامعلوم با مشخصات صوری به تعداد 153 نفر و دریافت اسامی 400 نفر دیگر برای صدور کارت اعتباری از سوی یکی از این شرکت‌ها به بانک اعتراف کردند.

متهمان با قرار وثیقه میلیاردی روانه زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر