jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۰۰۵۴   ۲۶ دی ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دادستان تهران از تشکیل پرونده مربوط به مسائل ارزی در دادسرای پولی- بانکی خبر داد و در چگونگی روند قضایی این پرونده، گفت: تا کنون ده نفر از دلالان ارز بازداشت شده‌اند.

به گزارش روابط‌عمومی دادستانی تهران، عباس جعفری دولت‌آبادی در بیست و چهارمین نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع اجرای احکام، درخصوص پرونده واگذاری املاک شهرداری و حقوق‌های نجومی با اعلام این‌که تاکنون 66 نفر در پرونده واگذاری املاک و 74 نفر در پرونده حقوق‌های نجومی احضار و از آنها تحقیق شده، ابراز امیدواری کرد که هرچه زودتر تحقیقات این دو پرونده به اتمام برسد. وی با تاکید بر این‌که آلودگی هوا و معضل ترافیک واجد وصف مجرمانه نیست، اما بیشتر مردم درگیر آن هستند، افزود: از این رو این موضوع به عنوان یک مشکل اجتماعی قابل بحث و بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر