jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۹۸۱۵۹۵ ۰۲ دی ۱۳۹۵  |  ۱۷:۳۰

آنتی بیوتیک‌ها در زمان سرماخوردگی موارد مصرف خاصی دارند که در این فیلم به آن اشاره شده است.

آیا مصرف آنتی بیوتیک به درمان سرماخوردگی کمک می‌کند؟

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نوذر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۳
گلو یا سینوس و یا ریه اگر چرك داشته باشد حتما به آنتی بیوتیك نیاز است...( خروج ترشح و یا خلط سبز , زرد و یا قهوه ای از بینی یا دهان )
اگر خلط بیرنگ و یا سفید باشد نیازی به آنتی بیوتیك نیست.....ولی نوع آنتی بیوتیك در صورت نیاز را پزشك باید مشخص كند و اگر خودسرانه آنتی بیوتیك مصرف شود نه تنها بیماری به سرعت خوب نمیشود بلكه آن نوع باكتری به آنتی بیوتیك مقاوم میشود و در ضمن كبد و كلیه و سایر اعضای بدن بیخودی و در حال مریضی باید این آنتی بیوتیك را تحمل و با سختی دفع كند و ممكن است اثرات بدی بر تمام بدن نیز بگذارد.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر