jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۷۹۲۴۳   ۲۵ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۳:۴۵

۵ نفر راهی بیمارستان شدند

تصادف پرشیا در اتوبان تندگویان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف پرشیا با ۲ دستگاه خودروی سواری در اتوبان تندگویان خبر داد و گفت: در این حادثه ۵ نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

تصادف پرشیا در اتوبان تندگویان

به گزارش جام جم آنلاین، سیدجلال ملکی در گفتگو با مهر درباره جزییات این تصادف بامدادی که در ساعت ۴۷ دقیقه بامداد امروز در مسیر شمال به جنوب ورودی بزرگراه تندگویان به وقوع پیوست گفت: با اعلام وقوع این حادثه آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشخص شد دو خودروی ۴۰۵ و نیسان امداد در حاشیه خیابان متوقف شده بودند که ناگهان خودروی پرشیا به دلیل نامشخص از مسیر خارج شده و با هر دو خودروی دیگر به شدت برخورد می کند. در مجموع ۸ سرنشین در سه خودرو حضور داشتند که ۵ نفر از آنها به دلیل شدت حادثه مصدوم و توسط عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه به بیمارستان منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: دو نفر از مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند اما سه نفر دیگر که دچار آسیب دیدگی شدید شده بودند به نزدیک ترین مرکز درمانی منتقل شدند.

ملکی با اعلام اینکه وقوع این حادثه باعث ایجاد ترافیک سنگین در این محدوده پرتردد شده بود، افزود: آتش نشانان با استفاده از ماشین آلات ویژه هر سه خودروی تصادف کرده را به حاشیه اتوبان منتقل کردند و محل حادثه را به کارشناسان پلیس راهور تحویل دادند.

علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر