یک مقام مسئول وزارت بهداشت در گفتگو با جام جم آنلاین ؛

ماجرای کارتخوان در اتاق عمل چه بود ؟

مدیرکل نظارت وزارت بهداشت به جام جم آنلاین خبر داد:

3 مرکز زیبایی پلمپ شد / کلینیک های زیبایی غیر مجاز هستند؛ با این شماره تماس بگیرید

مدیرکل نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت گفت: طی بازدیدهای بسیار دقیق و جدی در یک هفته اخیر، سه مرکز زیبایی متخلف پلمپ شده است .
کد خبر: ۹۷۸۹۲۳
3 مرکز زیبایی پلمپ شد / کلینیک های زیبایی غیر مجاز هستند؛ با این شماره تماس بگیرید

دکتر محمدحسین میر دهقان، با تاکید بر لزوم نظارت بر عملکرد مراکز درمانی به جام جم آنلاین گفت : طی پیگیری های وزارت بهداشت تا اکنون 3مرکز زیبایی را به دستور مقامات قضایی پلمپ کردیم .

وی در ادامه افزود : در رابطه با تخلفی که در یکی از مراکز غیر درمانی کشور رخ داده بود و شاهد گزارش آن در اخبار 20:30 بودیم ، همان طور که وزارت بهداشت اعلام کرد در حال بررسی این وضعیت بودیم و امروز صبح حکم پلمپ این مرکزغیرمجاز زیبایی را از مقامات قضایی را دریافت کردیم و علاوه بر آن با مسئول این مرکز غیر درمانی از سوی مقام قضایی برخورد جدی می شود .

میر دهقان یادآور شد : عدم صلاحیت افراد در این کلینیک ، به کارگیری افراد غیر مجاز، تخلف تعرفه های غیرقانونی و مازاد ، انتشار عکس های نامقعول و تبلیغات فریب دهنده و بدون مجوز نظام پزشکی از تخلافات دیگر این مرکز غیر مجاز زیبایی محسوب می شود .

مدیرکل نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت متذکر شد : هموطنان باید توجه داشته باشند که در سطح کشور مراکزی با عنوان کلینیک های زیبایی و فوق تخصصی زیبایی نداریم و اگر مردم در سطح شهر با این مراکز مواجه شدند بدانند این مراکز فاقد مجوز وزارت بهداشت است .

وی در پایان اشاره کرد : اکثر تبلیغات مربوط به مراکز جراحی زیبایی، غیر مجاز است و می‌توانند در صورت مشاهده تبلیغاتی فریب دهنده و عکس های نامعقول و یا در صورت مشاهده مواردی از عملکرد نامطلوب و خدمات غیرمجاز با سامانه 1590، تماس گرفته و موارد را گزارش دهند ما بلافاصله با این مراکز برخورد می کنیم .

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها