jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۷۸۵۶۷ ۲۴ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رژیم صهیونیستی، بلال کاید، از رهبران جبهه خلق برای آزادی فلسطین را آزاد کرد؛ فردی که سال‌ها در اسارت رژیم اسرائیل بود.

بلال کاید از 14 دسامبر 2001 به اتهام عضویت در گردان‌های ابو علی مصطفی ـ شاخه نظامی جنبش خلق برای آزادی فلسطین ـ و مشارکت در چند عملیات ضد صهیونیستی بازداشت شد و به اسارت دشمن صهیونیستی درآمد و به 14 سال و شش ماه حبس محکوم شد. او قرار بود، 13 ژوئن سال جاری آزاد شود، اما دشمن صهیونیستی، بازداشت او را به مدت شش ماه و به شکل موقت تمدید کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر