jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۷۸۲۱۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس اداره حفاظت محیط زیست نوشهر از صدور حکم پرداخت جزای نقدی به مبلغ 35 میلیون تومان برای شکارچیانی که سال گذشته به شکار یک راس شوکا در این شهرستان اقدام کرده بودند، خبر داد.

شوکا که به آن کوچک‌ترین گوزن ایرانی گفته می‌شود، جثه‌ای به‌ مراتب کوچک‌تر از مرال دارد و تقریبا به اندازه آهوست. کامبیز محسن سلطانی افزود: پنج نفر از شکارچیان در دی سال گذشته در جنگل‌های ویسر، به شکار یک راس شوکا اقدام کرده بودند که با حضور بموقع ماموران یگان حفاظت محیط زیست، این افراد متخلف شناسایی و دستگیر شدند. وی ادامه داد: از این افراد علاوه بر لاشه شوکا، یک قبضه سلاح غیرمجاز برنو به دست آمد و همچنین خودروی آنان نیز توقیف شد. رئیس اداره حفاظت محیط زیست نوشهر گفت: با گذشت حدود یک سال از ارسال پرونده شکوائیه علیه این افراد به دستگاه قضا، سرانجام هفته پیش حکم پرداخت نقدی به مبلغ 35 میلیون تومان برای این افراد متخلف صادر شده است./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر