رقابت های جهانی کشتی - مجارستان؛

حسین خانی به مدال برنز دست پیدا کرد

مصطفی حسین خانی صاحب مدال برنز وزن ۷۰ کیلوگرم رقابت های جهانی کشتی آزاد در اوزان غیر المپیکی شد.
کد خبر: ۹۷۷۸۱۶
حسین خانی به مدال برنز دست پیدا کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، رقابت های جهانی کشتی در اوزان غیر المپیکی از دیروز (شنبه) در شهر بوداپست مجارستان در حال برگزاری است و امشب به پایان می رسد. در مسابقات کشتی آزاد و در وزن ۷۰ کیلوگرم که امروز برگزار شد مصطفی حسین خانی صاحب مدال برنز شد.

حسین خانی در دور نخست در حالی که در تایم نخست ۹ بر صفر، از آمیت کومار هندی پیش بود، با توجه به اینکه این کشتی گیر بدلیل مصدومیت از مچ پا به کشتی ادامه نداد، پیروز میدان شد، حسین خانی در دور دوم به مصاف یاکوب گور از ترکیه رفت و با نتیجه ۲ بر صفر از سد وی گذشت.

وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ماگومد قربان علی اف دارنده مدال برنز جهان از روسیه رفت و با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب این کشتی گیر شد، اما با توجه به حضور این کشتی گیر روس در دیدار فینال حسین خانی به گروه شانس مجدد رفت. وی در این مرحله با نتیجه ۴ بر ۲ از سد میروسلاو کایروف از بلغارستان گذشت و راهی دیدار رده بندی شد.

حسین خانی برای کسب مدال برنز به مصاف رشید قربان اف کشتی گیر مطرح ازبکستانی رفت و در حالی که چشمانش بعلت مصدومیت متورم نیز شده بود در یک کشتی حساس و نفسگیر با نتیجه یک بر یک به پیروزی رسید و به مدال برنز رسید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها