jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۷۲۳۰۱   ۰۶ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

خطیب جمعه تهران با بیان این‌که راهپیمایی اربعین حسینی، یک رزمایش بود اظهار کرد: راهپیمایی اربعین حسینی به افزایش ضریب امنیت منجر می‌شود و همیشه حضور مردم، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده است.

به‌گزارش خبرگزاری صداوسیما، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی از ملت و دولت عراق و از همه نهادها و دستگاه‌های داخلی که در حماسه راهپیمایی اربعین حسینی نقش داشتند،قدردانی و خاطرنشان کرد: 20 هزار نفر از نیروهای کارآمد انتظامی در تمام این مدت به طور شبانه روز در صحنه بودند و این موضوع جای قدردانی دارد. خطیب جمعه تهران همچنین شهادت جمعی از عزاداران حسینی را در حادثه تروریستی در منطقه حله عراق، تبریک و تسلیت گفت. صدیقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حواشی انتخابات اخیر آمریکا گفت: صدای شکستن استخوان‌های «لیبرال دموکراسی» مثل شوروی سابق به گوش می‌رسد.

وی با بیان این‌که انتخابات آمریکا تجلی قهر خدا برای آنها بود، تصریح کرد: آمریکایی‌ها خودشان را لو دادند و اعتراف کردند بدهکارترین دولت‌های دنیا هستند و این کشور به هم ریخته و گرفتار تفرقه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر