jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۶۴۰۵۰   ۱۳ آبان ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شوخی بازیکنان تیم ملی با سیدجلال

پرسپولیسی‌ها همه رای می‌آورند

سیدجلال حسینی باز هم در نظرسنجی نود توانست بهترین بازیکن شود. نظرسنجی این برنامه درباره انتخاب بهترین بازیکن 10 هفته اول لیگ برتر بود که سیدجلال با اختلاف توانست این عنوان را از آن خود کند. این در حالی است که بعضی‌ها معتقد بودند ساسان انصاری، وینگر چپ فولاد بهترین بازیکن بود و توانست با بازگشت به این تیم، عملا آنها را از بحران خارج کند.

اتفاقا بازیکنان تیم ملی با سیدجلال در این زمینه شوخی کردند و می‌گفتند: هر کس در پرسپولیس باشد در نظرسنجی‌ها رای می‌آورد.

از نظر کارشناس‌ها هم سیدجلال این فصل عملکرد بسیار خوبی داشت و با حضور در خط دفاعی پرسپولیس توانست به ساختار دفاعی این تیم ثبات ببخشد. خیلی‌ها معتقدند، اگر برانکو سال گذشته، مانع بازگشت سیدجلال به پرسپولیس نمی‌شد، قطعا این تیم می‌توانست در پایان فصل قهرمان شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر