jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۵۲۸۸۶ ۱۳ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۹:۵۱

اکسیداسیون فرآیندی شیمیایی است که در نهایت به تخریب بافت‌های بدن و پیری می‌انجامد. با وجود این، تغذیه درست، خواب کافی و ورزش می‌تواند تا حد زیادی جلوی این فرآیند را بگیرد. اکس وان (X One) نخستین دستگاه در جهان است که می‌تواند میزان اکسیداسیون و مقاومت بدن در برابر آن را نشان دهد.

سنجش میزان اکسیداسیون و مقاومت بدن با این دستگاه

به گزارش جام جم آنلاین ، برای استفاده از این دستگاه کافی است آن را به مدت 20 ثانیه در دست بگیریم. اکس وان با اسکن بخشی از کف دست می‌تواند میزان اکسیداسیون بدن در هر روز را نشان دهد.

اپلیکیشن ویژه اکس وان به گونه‌ای طراحی شده که میزان پیشرفت‌مان در زمینه حفظ سلامت بدن و کاهش میزان اکسیداسیون را در بازه‌های زمانی مختلف هفتگی، ماهانه یا بیشتر نشان می‌دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های جالب این اپلیکیشن این است که با بررسی تصویر گرفته شده از غذا، مواد موجود در آن را تعیین و توصیه‌هایی برای سلامت بهتر ارائه کند.

صالح سپهری‌فر - ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر