نوانما اخبار کد خبر: ۹۴۴۲۱۹   ۲۱ شهريور ۱۳۹۵  |  ۱۶:۳۶

بیستم شهریور ماه، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران میزبان تازه‌ترین کنسرت «سینا حجازی» بود. این کنسرت در یک سانس برگزار و در حالی که سالن آماده‌ ورود خواننده به روی صحنه بود، سینا حجازی از پشت صحنه به صحبت و ثانیه‌شماری برای ورود پرداخت.

سینا حجازی: خوانندگی مثل خودکشی است

به گزارش جام جم آنلاین «بادبادک» نخستین قطعه‌ای بود که با ورود سینا حجازی به استیج نواخته شد و از همان ابتدا پخش انیمیشن‌های مرتبط با هر قطعه توجه حاضرین را به خود جلب می‌کرد. کارگردانی و طراحی این کلیپ‌ها را حامد میرفتاحی و بزرگمهر حسین پور عهده‌دار بودند.
حجازی که همواره با بداهه‌گویی‌ها و طنز ذاتی خود در کنسرت‌هایش به خوبی با مخاطبانش ارتباط برقرار می‌کند، در این اجرا نیز از این قاعده مستثنی نبود و با توجه به بیشتر شدن تجربه‌اش در اجرای زنده، به خوبی توانست صحنه را کنترل و ارتباط کلامی مناسبی با حاضرین داشته باشد.
پس از اجرای نخستین قطعه، سینا حجازی به صحت کوتاهی پرداخت و گفت: انقدر در دنیا غم هست که اگر بخواهیم به آن‌ها فکر کنیم تمام می‌شویم! امشب قرار است در این دو ساعت کنسرت از همه‌ی ناراحتی‌ها خلاص باشیم.
حجازی همچنین در حین اجرا افزود: خوانندگی مثل خودکشی است! چون اگر کسانی که دوست داری، دوستت نداشته باشند کارت تام است، امیدوارم که هوادارانم من را دوست داشته باشند.
در ادامه بذار بگن، خودتی، بارون، دیدی داری، تیک تیک تیک، من خوابشو دیدم، هارمونی، آی دل، خیالباف، لیلی، ستاره، ماما، نشدیم، تهران و رفیق دیگر قطعاتی بودند که به ترتیب اجرا و در انتها نیز دیدی داری و لیلی با درخواست حاضرین بار دیگر خوانده شدند.
درحالی که سینا حجازی نام ترتیب قطعات را می‌آورد، حاضرین قطعات مورد علاقه‌ی خود را می‌خواستند و سرانجام حجازی گفت: اصلا رپرتوار را می‌ترکونیم! و هرقطعه‌ای که بخواهید را اجرا می‌کنیم.
همچنین مهمانان ویزه‌ای نیز در این کنسرت حضور یافتند که می‌توان از مهدی یراحی، سروش صحت، فرهاد اصلانی، پرستو صالحی و فریبا آهنگ نام برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: