jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۳۱۱۵۳   ۲۱ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در ادامه روند سریالی خودکشی در پلیس فرانسه، یک افسر پلیس فرانسه با اسلحه خود در دفتر کارش در کمیساریای پلیس اقدام به خودکشی کرد.

به نوشته روزنامه فرانسوی لوپاریزین و بنابر اعلام منابع پلیس فرانسه، این افسر پلیس حوالی سه‌شنبه‌شب با سلاح خود در ناحیه 13 پاریس اقدام به خودکشی کرد که دلیل و انگیزه وی از این اقدام مشخص نیست. با این اتفاق، شمار موارد خودکشی پلیس‌های این کشور در ده روز گذشته به چهار مورد رسید. در اول آگوست (11 مرداد)، یک پلیس جوان در منطقه فلوری مروژیس در 26 کیلومتری جنوب پاریس به زندگی خود پایان داد. در همان روز یکی دیگر از نیروهای پلیس در منطقه کاله در شمال فرانسه خودکشی کرد و یک روز بعد نیز یک پلیس زن در پایگاه پلیس در منطقه روآن در شمال فرانسه به زندگی خود پایان داد./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها