براساس اعلام روابط عمومی دادگستری البرز روز گذشته(دوم مرداد) پیرمردی ۸۰ ساله خود را از طبقه چهارم مجتمع حقوقی کرج پرت کرده و جان خود را از دست می‌دهد.
کد خبر: ۹۲۵۲۳۱
خودکشی متهم ۸۰ ساله در مجتمع قضایی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، متهم محکومیت مالی با شکایت شاکی خصوصی به مبلغ 281 میلیون تومان از کرمانشاه داشته است که حکم جلب وی به نیابت از کرمانشاه صادر می‌شود و متهم بازداشت می‌شود.

متهم پس از بازداشت توسط نیروی انتظامی مدعی می‌شود که مشکل تنفسی دارد که با دستور افسر کشیک به بیمارستان منتقل می‌شود ولی پزشک می‌گوید که مشکلی نداشته و تمارض کرده است بنابراین روز شنبه توسط نیروی انتظامی برای ابلاغ حکم به مجتمع حقوقی آورده می‌شود.

دادورز از وی سئوال کرد که «آیا توان پرداخت مبلغی که محکوم شده‌ای را دارد یا نه؟» که متهم اظهار داشت چنین توانی ندارم و نمی‌توانم رضایت شاکی را جلب کنم.

یکی از شاهدان با اشاره به این‌که رفتارهای پیرمرد توجه وی و حاضران را به خود جلب کرده بود گفت: در حالی که ما نظاره‌گر صحنه بودیم وی از سرباز همراه خود درخواست کرد که دستبندش را برای رفتن به سرویش بهداشتی باز کند که پس از باز کردن دستبند بلافاصله به سمت پنجره دوید و خود را به قصد فرار یا خودکشی از پنجره به بیرون پرت کرد.

گفتنی است انگیزه متهم از اقدام به فرار یا خودکشی با توجه به این‌که محکومیت وی مالی بوده و حتی امکان اعسار یا جلب رضایت شاکی خصوصی وجود داشته در دست بررسی است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
ایرانی
-
۰۱:۰۰ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
بس كنید فیش را سیاسی كردید بگذارید دولت كار خودش را بكند تا مردم نجات پیدا كنند فیش فیش راه انداختید هر كاری كنید روحانی گزینه انتخاب رییس جمهور است35262
شكور
-
۲۳:۵۳ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
چه بد عاقبت ادم به این سن برسه خود كشی كنه! خوب بر فرض می افتادی زندان اخر عمری!

نیازمندی ها