jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۲۳۹۴۵   ۳۰ تير ۱۳۹۵  |  ۲۰:۲۷

معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو گفت: بیماران EB می‌توانند پانسمان خود را به طور رایگان از خانه EB دریافت کنند.

خبر خوش برای بیماران EB

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از تسنیم، رسول دیناروند با بیان اینکه مشکل اصلی بیماران EB، مشکل در پوست آنها است، اظهار داشت: یکی از مهمترین ابزار کنترل این بیماری، پانسمان‌های مخصوص است که البته وارداتی و گران قیمت هستند.

معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو افزود: به همین دلیل براساس تصمیمی که در وزارت بهداشت گرفته شد مقرر شد که این پانسمان‌ها توسط وزارت بهداشت تامین شود و در اختیار انجمن و خانه بیماران EB قرار گیرد.

دیناروند با اشاره به تخصیص اعتبار 5 میلیارد تومانی برای بیماران EB به وبدا گفت: این بیماران از این به بعد می‌توانند پانسمان را به طور رایگان از خانه EB دریافت کنند و دیگر نگران تامین پانسمان و هزینه‌های آن نباشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر