jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۸۲۲۵   ۱۲ تير ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

زهرا نعمتی در جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان با 4 پله سقوط به رده پنجاهم سقوط کرد.

فدراسیون جهانی بعداز جام جهانی آنتالیای ترکیه رده‌بندی جدید را اعلام کرد که درماده ریکرو زهرا نعمتی با سقوط به پله پنجاهم رسید. ملیکا عبدالکریمی نفر هشتاد و نهم شد و شیوا خرمشاهی هم 178. در بخش کامپوند هم فرشته قربانی، افسانه شفیعی و سکینه قاسم‌پور به ترتیب در رده‌های پنجاهم، شصت و دوم و هفتاد و یکم ایستادند.

اولین برد کبدی در قهرمانی آسیا

تیم ملی کبدی، رقابت‌های قهرمانی آسیا را با برد استارت زد. این تیم که در نبود هند و پاکستان سودای قهرمانی دارد در اولین روز ترکمنستان را 78 ـ 7 برد. تیم ملی ایران در این دوره با کره‌جنوبی، تایوان و ترکمنستان همگروه است. در گروه دوم هم تیم‌های تایلند، سریلانکا، ژاپن حضور دارند. تیم ملی کبدی ایران با 80 درصد ترکیب جوان به کره رفته است. این تیم امروز با تایوان مسابقه می‌دهد.

تعویق 8 روزه انتخابی تگ راگبی

مسابقات تگ راگبی انتخابی تیم ملی ب در گرگان هشت روز به تعویق افتاد. مسابقات تگ راگبی دختران زیر16سال قرار بود جمعه اول مرداد در شهر گرگان برگزار شود، با برنامه جدید این رقابت‌ها با یک هفته تاخیر به جمعه 8 مرداد موکول شد. نفرات برتر این رقابت‌ها به تیم ملی ب راگبی دعوت می‌شوند.

سنگ‌نوردان در اردو

اردوی انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی برای قهرمانی آسیا در پلور شروع شد. در این اردو سنگ‌نوردان نوجوان و جوان تمرینات را با بدنسازی شروع کردند. بهترین‌ها برای رقابت‌های قهرمانی آسیای 2016 تهران انتخاب می‌شوند.

کوهنوردان امید در دوره یخچال‌نوردی

دو کوهنورد امید با انتخاب کارگروه هیمالیانوردی فدراسیون، پنجشنبه هفته قبل راهی قرقیزستان شدند. نرگس و نسترن گودرزی دو کوهنورد از گروه سه نفره تیم ملی امید هستند که برای حضور در کمپ جوانان آسیا و دوره آموزشی یخچال‌نوردی به قرقیزستان رفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر