jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۱۲۷۴۲   ۲۳ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۶:۲۱

نیروهای امنیتی عراق بیش از 450 نفر از اعضای گروه تروریستی داعش را، که خود را در میان آوارگان فلوجه جای داده بودند، به اسارت گرفتند.

اسارت 450 داعشی در فلوجه

به گزارش جام جم آنلاین، وزارت دفاع عراق اعلام کرد؛ نیروهای امنیتی این کشور بیش از 450 نفر از اعضای گروه تروریستی داعش را که در حال فرار از فلوجه بودند و خود در میان آوارگان این شهر در استان انبار جا داده بودند، به اسارت گرفته‌اند.

«نصیر النوری»، سخنگوی وزارت دفاع عراق، در مصاحبه با رادیو «سوا» گفت: نیروهای عراقی فهرست اسامی، مشخصات و اطلاعات کامل تمامی اعضای داعش را در اختیار دارند و دستگیری‌های اخیر از همین طریق صورت گرفته است.
نوری افزود: با وجود بازرسی و شناسایی دقیق هویت آوارگان فلوجه و همچنین عملیات ضد تروریستی، شمار بیشتری از اعضای داعش در آینده دستگیر می‌شوند.
بنا بر گزارش‌ها، نیروهای امنیتی و مردمی عراق در عملیات ضد تروریستی در فلوجه برخی مناطق حومه شهر را آزاد کرده‌اند و تلاش‌ها برای آزادسازی کامل شهر ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها