jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۶۵۰۸ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۱

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درپی اختلافات داخلی در کابینه این رژیم از سمت خود استعفا کرد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی استعفا کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسه، موشه یعلون، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درپی اختلافات در درون کابینه این رژیم از سمت خود استعفا کرد.

یعلون درباره علت استعفای خود گفت: من به دلیل رفتار نتانیاهو و عدم اعتماد از سمت خود استعفا می‌کنم. توسعه ائتلاف برای نتانیاهو به سادگی به دست نخواهد آمد.

شب گذشته «بنیامین نتانیاهو» موافقت خود با شروط آویگدور لیبرمن رئیس حزب «اسرائیل خانه ما» و وزیر خارجه سابق رژیم صهیونیستی موافقت کرد و این در حالی است که لیبرمن تا کنون بارها از نتانیاهو انتقاد کرده و او را دروغگو و بزدل خوانده بود.

بر اساس این گزارش، تعداد کرسی های حزب لیبرمن در کنست از 6 کرسی تجاوز نمی کند و لذا ناظران بر این عقیده هستند که پیوستن وی به کابینه نتانیاهو هرگز باعث توسعه کابینه نمی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر