jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۲۳ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دولت استرالیا با توجه به معافیت مالیاتی روادید موسوم به تعطیلات و کار برای جلوگیری از فرار مالیاتی صاحبان این نوع روادید را نیز مشمول پرداخت مالیات کرد.

دولت استرالیا پیش‌بینی کرده است با تعیین این مالیات طی سه سال آینده درآمدی معادل 540 میلیون دلار به دست می‌آورد. کارشناسان بر این باورند دریافت این مالیات می‌تواند بخش‌های گردشگری و کشاورزی استرالیا را با کاهش درآمد مواجه کند چون بیشترین دارندگان این نوع روادید در بخش‌های یاد شده فعالیت دارند.

پیش از این تصمیم، این گروه‌ها از پرداخت مالیات بر درآمد معاف بوده‌اند. / سی.ان.ان مانی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر