jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۰۵۷۳۴ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۴:۳۰

فرود عسگری معاون فنی و امور گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران در برنامه «سلام ایران» از نگاه خود به موضوع قاچاق می پردازد.

معاون فنی وامور گمرکی گمرک در رادیو ایران

به گزارش جام جم سیما به نقل از شبکه رادیویی ایران، برنامه سلام ایران دراین هفته از زوایای متعدد موضوع قاچاق لباس را بررسی می کند؛ در این راستا با مسولین مربوطه گفت وگو کرده تا رسالت خود را در زمینه فرهنگ سازی برای حمایت ازتولید داخل ایفا کند.

فردا 29 اردیبهشت فرود عسگری معاون فنی و امور گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران در سلام ایران از نگاه خود به موضوع قاچاق می پردازد.

همچنین گزارشگر استان خوزستان بهنام رئیس قنواتی از اقدامات استان خود در مورد مبارذه با قاچاق خواهد گفت.

همچنین «سلام ایران» به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان با مهندس حمیدرضا رستمی معاون سامان دهی امور جوانان وزارت ورزش ارتباط تلفنی برقرار می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر